Šis 1.6 HDi MT L1 (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [2-й Restyling] VU van, ko Peugeot ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 900 to 1 150km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 162km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.6second |
| Darba tilpums | 1560cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 185Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4380mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1844mm |
| Garenbāze | 2728mm |
| Klīrenss | 154mm |
| Pašmasa | 1363kg |
| Pilnā masa | 2215kg |
| Darba tilpums | 852kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 3300litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3300litre |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Cross beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.