Šis 1.6 MT L1 (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [2-й Restyling] VU van, ko Peugeot ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 167km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.1second |
| Darba tilpums | 1587cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 147Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4380mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1844mm |
| Garenbāze | 2728mm |
| Klīrenss | 154mm |
| Pašmasa | 1341kg |
| Pilnā masa | 2145kg |
| Darba tilpums | 804kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 3300litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3300litre |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Cross beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.