Šis 1.6 e-HDi ETG (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Tepee minivan, ko Peugeot ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1810mm |
| Garums | 4380mm |
| Augstums | 1801mm |
| Garenbāze | 2728mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 675litre |
| Klīrenss | 141mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3000litre |
| Pašmasa | 1505kg |
| Pilnā masa | 2070kg |
| Darba tilpums | 565kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1560cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 230Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 200 to 1 360km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 5.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.1 litri / 100km |
| Vidējais | 5.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.