Šis 1.6 HDi MT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Tepee minivan, ko Peugeot ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 880 to 1 220km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Darba tilpums | 1560cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 254Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 88.3mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4380mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1803mm |
| Garenbāze | 2728mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1404kg |
| Pilnā masa | 2065kg |
| Darba tilpums | 636kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 505litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2800litre |
| Permitted road-train weight | 2365kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.