Šis 1.6 HDi MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Tepee minivan, ko Peugeot ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 215Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1560cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 88.3mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4380mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1803mm |
| Garenbāze | 2728mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 505litre |
| Pašmasa | 1382kg |
| Pilnā masa | 2040kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2800litre |
| Darba tilpums | 658kg |
| Permitted road-train weight | 2340kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 860 to 1 200km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Pilsētā | 8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.8 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.