Šis 2.0 MT (147 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Plymouth ražoja no 1994 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4364mm |
| Platums | 1715mm |
| Augstums | 1345mm |
| Garenbāze | 2642mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1458mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1458mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 216litre |
| Pašmasa | 1082kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 216litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1996cm3 |
| Dzinēja jauda | 147bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 174Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 8.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.