Šis 3.8i AT LE (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Grand minivan 4-doors, ko Plymouth ražoja no 1990 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.9litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Darba tilpums | 3778cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 308Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4896mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1646mm |
| Garenbāze | 3030mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1522mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1578mm |
| Pašmasa | 1718kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1020litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1020litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.7 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.