Šis 2.5 AT (106 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Pontiac ražoja no 1982 līdz 1984. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 660km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Darba tilpums | 2471cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 106bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 183Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 101mm |
| Virzuļa gājiens | 76mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4795mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1365mm |
| Garenbāze | 2665mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1490mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1275kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.