Šis 3.4 AT FWD (188 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Pontiac ražoja no 2002 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4585mm |
| Platums | 1872mm |
| Augstums | 1702mm |
| Garenbāze | 2751mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1593mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1621mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2648litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1286litre |
| Pašmasa | 1714kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3350cm3 |
| Dzinēja jauda | 188bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 284Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 80 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 780km |
| Priekšējā piekare | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 14.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 12.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.