Šis 3.4 AT AWD (188 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Pontiac ražoja no 2001 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 760km |
| Degviela | 80 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Darba tilpums | 3350cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 188bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 284Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4585mm |
| Platums | 1872mm |
| Augstums | 1702mm |
| Garenbāze | 2751mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1593mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1621mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1835kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1280litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2670litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.