Šis 3.8 AT SSEi (228 hp) dzinējs tika uzstādīts 8 generation SSEi sedan 4-doors, ko Pontiac ražoja no 1991 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 373Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3791cm3 |
| Dzinēja jauda | 228bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5107mm |
| Platums | 1892mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2815mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1547mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1627kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 506litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 506litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.4litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 13.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.