Šis 3.4 MT (148 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Targa, ko Pontiac ražoja no 1993 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Targa |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4968mm |
| Platums | 1893mm |
| Augstums | 1321mm |
| Garenbāze | 2566mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1542mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 954litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 365litre |
| Pašmasa | 1470kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3352cm3 |
| Dzinēja jauda | 148bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 257Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3150RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 10.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.