Šis 3.8 MT (196 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Targa, ko Pontiac ražoja no 1993 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Targa |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4920mm |
| Platums | 1890mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2570mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 955litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 365litre |
| Pašmasa | 1515kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3791cm3 |
| Dzinēja jauda | 196bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 100RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 302Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 740km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.