Šis 3.1 AT (162 hp) dzinējs tika uzstādīts 6 generation SE sedan 4-doors, ko Pontiac ražoja no 1997 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 251Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3135cm3 |
| Dzinēja jauda | 162bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5017mm |
| Platums | 1847mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2807mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1567mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1552mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1550kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 850km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.