Šis 5.3 AT (307 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation GXP sedan 4-doors, ko Pontiac ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.5litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.5second |
| Darba tilpums | 5328cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 307bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 438Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5040mm |
| Platums | 1875mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2807mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Pašmasa | 1580kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1615litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 11.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.