Šis 3.8 AT GTP (264 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation Sedans (4 durvis), ko Pontiac ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5040mm |
| Platums | 1875mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2807mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1615litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Pašmasa | 1575kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3791cm3 |
| Dzinēja jauda | 264bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 203km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 760km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.1 litri / 100km |
| Vidējais | 12.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.