Šis 6.0 AT (405 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Kupeja, ko Pontiac ražoja no 2005 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 640km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 255km/h |
| Darba tilpums | 5967cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 405bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 542Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 101mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4800mm |
| Platums | 1840mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2788mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1577mm |
| Pašmasa | 1720kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.