Šis 3.4 AT (186 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Pontiac ražoja no 1997 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 284Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3350cm3 |
| Dzinēja jauda | 186bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4755mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garenbāze | 2845mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3585litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 462litre |
| Pašmasa | 1770kg |
| Pilnā masa | 2430kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 178km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 840km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 14.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.