Šis 3.4 AT AWD (187 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Pontiac ražoja no 1997 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 285Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3350cm3 |
| Dzinēja jauda | 187bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 5113mm |
| Platums | 1847mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 3048mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1562mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1607mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3984litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 892litre |
| Pašmasa | 2065kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 780km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.