Šis 1.8 AT (124 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Pontiac ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1794cm3 |
| Dzinēja jauda | 124bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4365mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1580mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1533litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 547litre |
| Pašmasa | 1370kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 177km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 590km |
| Priekšējā piekare | Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.