Šis 1.8 MT (132 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Pontiac ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 850km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 1794cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 132bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4365mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1580mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1225kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 870litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1620litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.