Šis 2.0 MT L2H1 (116 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Van, ko Renault ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 050km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.5second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 116bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 5182mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1963mm |
| Garenbāze | 3498mm |
| Klīrenss | 186mm |
| Pašmasa | 1681kg |
| Pilnā masa | 2965kg |
| Darba tilpums | 1284kg |
| Permitted road-train weight | 4965kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 2800x1690x1387mm |
| Cargo compartment volume | 5.9m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.3 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.