Šis 2.0 dCi MT L1H1 (114 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Van, ko Renault ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 950 to 1 180km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Darba tilpums | 1996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 114bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 290Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4782mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1963mm |
| Garenbāze | 3098mm |
| Klīrenss | 176mm |
| Pašmasa | 1675kg |
| Pilnā masa | 2870kg |
| Darba tilpums | 1195kg |
| Permitted road-train weight | 4870kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 2400x1690x1387mm |
| Cargo compartment volume | 5m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.7 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.