Šis 2.0 dCi MT (173 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Renault ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4860mm |
| Platums | 1860mm |
| Augstums | 1577mm |
| Garenbāze | 2840mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1550mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Pašmasa | 1665kg |
| Pilnā masa | 2255kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 173bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 211km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 870 to 1 250km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.