Šis 3.0 dCi AT (181 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Renault ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 180km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Darba tilpums | 2958cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 181bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4860mm |
| Platums | 1860mm |
| Augstums | 1577mm |
| Garenbāze | 2840mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1550mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1735kg |
| Pilnā masa | 2320kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.