Šis 5.4 AT (326 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Rolls-Royce ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 490Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 5379cm3 |
| Dzinēja jauda | 326bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3900RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5390mm |
| Platums | 1930mm |
| Augstums | 1514mm |
| Garenbāze | 3117mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1610mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Pašmasa | 2400kg |
| Pilnā masa | 2750kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 94litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 370 to 730km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 30.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.4 litri / 100km |
| Vidējais | 20.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.