Šis 6.6 AT (632 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Rolls-Royce ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 800Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 6592cm3 |
| Dzinēja jauda | 632bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 5 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 88.3mm |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5269mm |
| Platums | 1947mm |
| Augstums | 1507mm |
| Garenbāze | 3112mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1622mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1668mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Pašmasa | 2360kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Pilnā masa | 2810kg |
| Darba tilpums | 349kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1340/1520kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 83litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 850km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.7m |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Pilsētā | 25.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
| Vidējais | 16.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.