Šis 114 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Rover ražoja no 1990 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Darba tilpums | 1396cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 117Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3521mm |
| Platums | 1550mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2270mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1340mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1294mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 890kg |
| Pilnā masa | 1310kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 222litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 222litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.