Šis 216 MT Si (112 hp) dzinējs tika uzstādīts R3 Hečbeks, ko Rover ražoja no 1995 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 1 000km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Darba tilpums | 1589cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 112bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3973mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1419mm |
| Garenbāze | 2502mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1472mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1466mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1100kg |
| Pilnā masa | 1510kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 304litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1086litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | The rod connecting the levers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.