Šis 220 MT SDi (105 hp) dzinējs tika uzstādīts R3 Hečbeks, ko Rover ražoja no 1995 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 830 to 1 250km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 1994cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 210Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3973mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1419mm |
| Garenbāze | 2502mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1472mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1466mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Pilnā masa | 1620kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 304litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1086litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | The rod connecting the levers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 6.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.