Šis 1.8 MT (145 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3990mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1417mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1473mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1466mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1086litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 304litre |
| Pašmasa | 1090kg |
| Pilnā masa | 1520kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1795cm3 |
| Dzinēja jauda | 145bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 174Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.