Šis 2.0 TD MT (113 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3990mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1419mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1473mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1466mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1086litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 304litre |
| Pašmasa | 1130kg |
| Pilnā masa | 1600kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1994cm3 |
| Dzinēja jauda | 113bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 260Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 250km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.