Šis 414 MT GSI/SI KAT (103 hp) dzinējs tika uzstādīts R8 Sedans, ko Rover ražoja no 1990 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 1 100km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 1396cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 103bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 127Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4370mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1075kg |
| Pilnā masa | 1550kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.