Šis 418 MT D (67 hp) dzinējs tika uzstādīts R8 Sedans, ko Rover ražoja no 1990 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 154km/h |
| Darba tilpums | 1905cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 67bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 121Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4370mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Pašmasa | 1150kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.