Šis 1.8 MT (117 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4517mm |
| Platums | 1696mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Pašmasa | 1230kg |
| Pilnā masa | 1640kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja jauda | 117bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2750RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 193km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 1 100km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.