Šis 2.0 TD MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4517mm |
| Platums | 1696mm |
| Augstums | 1394mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Pašmasa | 1305kg |
| Pilnā masa | 1720kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1994cm3 |
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 790 to 1 380km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.