Šis 1.8 AT (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4747mm |
| Platums | 1778mm |
| Augstums | 1424mm |
| Garenbāze | 2746mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Pilnā masa | 1940kg |
| Pašmasa | 1435kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.6second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 1 020km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.