Šis 4.6 AT (260 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Rover ražoja no 1999 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 630km |
| Degviela | Benzīns |
| Maksimālais ātrums | 243km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.2second |
| Darba tilpums | 4601cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 260bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 410Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4750mm |
| Platums | 1780mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Pašmasa | 1655kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 432litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 432litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 22 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.6 litri / 100km |
| Vidējais | 16.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.