Šis 825 AT Si (175 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Rover ražoja no 1986 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Darba tilpums | 2497cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 175bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 82.8mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4882mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1393mm |
| Garenbāze | 2766mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1487mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1395kg |
| Pilnā masa | 1910kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 10.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.