Šis 1.2 TSI MT (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] XL minivan 5-doors, ko SEAT ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1768mm |
| Garums | 4469mm |
| Augstums | 1581mm |
| Garenbāze | 2578mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1523mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1390kg |
| Pilnā masa | 1934kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Darba tilpums | 544kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1197cm3 |
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 175Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbine + compressor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 71mm |
| Virzuļa gājiens | 75.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1550up to 4 100 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 184km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 800 to 1 080km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
| Vidējais | 6.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.