Šis 1.8 TSI DSG (160 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] XL minivan 5-doors, ko SEAT ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1768mm |
| Garums | 4467mm |
| Augstums | 1581mm |
| Garenbāze | 2578mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1523mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1525kg |
| Pilnā masa | 2069kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 532litre |
| Darba tilpums | 544kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1798cm3 |
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500 to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbine + compressor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 84.2mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 980km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.