Šis 1.9 TDI MT (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko SEAT ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 820 to 1 220km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 183km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.3second |
| Darba tilpums | 1896cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4280mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1570mm |
| Garenbāze | 2580mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1405kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Darba tilpums | 595kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1320litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
| Vidējais | 6.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.