Šis 2.0 FSI AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko SEAT ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1770mm |
| Garums | 4280mm |
| Augstums | 1570mm |
| Garenbāze | 2580mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1375kg |
| Pilnā masa | 1970kg |
| Darba tilpums | 595kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1320litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 200Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 203km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 850km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.