Šis 1.2 TD AT (61 hp) dzinējs tika uzstādīts 6H Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1997 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 3.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 2.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 2.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 34litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 940 to 1 260km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 164km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 1191cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 61bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3529mm |
| Platums | 1621mm |
| Augstums | 1455mm |
| Garenbāze | 2319mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Pašmasa | 860kg |
| Pilnā masa | 1200kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 130litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 790litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 4.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 3.1 litri / 100km |
| Vidējais | 3.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.