Šis 1.4 MT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts 6H Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1997 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1639mm |
| Garums | 3536mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2323mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1392mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 130litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 790litre |
| Pašmasa | 930kg |
| Pilnā masa | 1415kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1390cm3 |
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 116Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 34litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 850km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.