Šis 1.9 TD MT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko SEAT ražoja no 1999 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1640mm |
| Garums | 4163mm |
| Augstums | 1424mm |
| Garenbāze | 2443mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1429mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1394mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1172kg |
| Pilnā masa | 1635kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 762litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1896cm3 |
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 150RPM |
| Maksimālais griezes moments | 235Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4150RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 193km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 1 130km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | The rod connecting the levers |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 7.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.