Šis 1.9 TD MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko SEAT ražoja no 1999 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4163mm |
| Platums | 1640mm |
| Augstums | 1424mm |
| Garenbāze | 2443mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1429mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1394mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Pašmasa | 1160kg |
| Pilnā masa | 1620kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 762litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1896cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 202Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 1 100km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | The rod connecting the levers |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 7.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.