Šis 1.5i MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1984 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 128Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1461cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 900RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 67mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3685mm |
| Platums | 1610mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2445mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1375mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 320litre |
| Pašmasa | 945kg |
| Pilnā masa | 1450kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.