Šis 1.7 D MT (54 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1984 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 000km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 148km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18second |
| Darba tilpums | 1714cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 54bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 98Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3685mm |
| Platums | 1610mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2445mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1375mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Pašmasa | 950kg |
| Pilnā masa | 1450kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 320litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.8 litri / 100km |
| Vidējais | 6.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.