Šis 1.8 AT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Hečbeks, ko SEAT ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 690km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3850mm |
| Platums | 1640mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2440mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1429mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1394mm |
| Pašmasa | 960kg |
| Pilnā masa | 1500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 580litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 16 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.